Kirpėjų kursai

Renkama nauja grupė, kuri mokslus pradės 2024 rugpjūčio 19d.

Kirpėjų kursų programa

Mokymų trukmė: 350 akademinių valandų.

Teorijos kurso mokomieji dalykai:

• Kirpėjo darbo technologija;
  • Psichologija;
  • Aptarnavimo kultūra;
  • Higienos normos;
  • Viskas apie plaukus;
  • Plaukų kosmetinių priemonių įvairovė ir jų pritaikymas;
  • Cheminis ilgalaikis plaukų sugarbanojimas ir tiesinimas;
  • Ilgalaikis plaukų tiesinimas ne cheminiu būdu;
  • Plaukų fenavimas ir formavimas: įvairių įrankių ir elektrinių prietaisų panaudojimas;
  • Kirpimų technologija (moteriški ir vyriški kirpimai);
  • Plaukų dažymo technologija (įvairūs dažymai);
  • Plaukų šukuosenų modeliavimo technologija;
  • Veido formos (kirpimo ir spalvos pritaikymas).

Grafikas: kirpėjų kursų trukmė – 4 mėnesiai (16 savaičių, dvi dienas per savaites, 8 val. per dieną). Pagal poreikius ir susitarimą grafiką galime keisti. Vienu metu sudaromos dvi mokinių grupės.

Darbo laikas: pirmadienis – ketvirtadienis 10.00 val. – 18.00 val.

Baigę kirpėjų kursus mokiniai egzaminuojami – tikrinamos teorinės žinios (testas) ir praktiniai įgūdžiai (kirpimas ir ilgų plaukų šukuosena).

Rezultatus vertina komisija. Absolventams įteikiami kursų baigimo pažymėjimai, kuriuose nurodoma, kad asmuo baigė plataus profilio kirpėjo specialybės įgijimo kursus ir geba dirbti savarankiškai.

Keturių mėnesių trukmės kirpėjų kursų kaina – 1550 €.

Į šią sumą įskaičiuotas mokinio „krepšelis“, kurio vertė – 70 €. Krepšelį mokiniai gauna antrą mokymosi savaitę. Krepšelį sudaro: manekeno galva su laikikliu, kirpimo žirklės, kirpimo šukos, džiovinimo šepetys, vandens purkštukas, darbo rūbas (prijuostė).

Be to, kursų dalyviams suteikiamos specialios nuolaidos kosmetikai ir įrankiams visose „Cascada Professional“ parduotuvėse.